Samsung odświeża serię Galaxy J

Firma Samsung zaprezentowała nowe modele telefonów z serii Galaxy J. Smartfony Galaxy J7, J5 i J3 wyróżniają się wzornictwem, wysoką wydajnością i udoskonalonymi aparatami.

Cała linia Galaxy J wybija się na tle bezpośrednich konkurentów ciekawym wzornictwem. Obudowy smartfonów wykonano z metalu, co zapewnia odpowiednią wytrzymałość urządzeń i sprawia, że dobrze się prezentują. Interfejs aparatu został uproszczony, a modele J7 i J5 wyposażono w zaawansowane kamery przednią i tylną, obie o rozdzielczości 13 megapikseli i z LED-ową lampą błyskową. Zadbają o to, aby zdjęcia były ostre i wyraźne nawet przy słabym oświetleniu, a dzięki możliwości rozszerzenia pamięci aż do 256GB za pomocą karty microSD, użytkownicy mogą uchwycić i zachować jeszcze więcej wspomnień.

Smartfony Galaxy J7 i J5 wyposażono także czytnik linii papilarnych, co jest kolejnym usprawnieniem w stosunku do wcześniejszej serii, a szybszy ośmiordzeniowy procesor o częstotliwości taktowania 1,6GHz sprawia, że oba modele cieszą wysoką wydajnością.

Galaxy J7 charakteryzuje się wyświetlaczem Super AMOLED 5.5” o rozdzielczości Full HD, dłuższą żywotnością baterii i 3GB pamięci RAM. Natomiast model J5 ma wyświetlacz 5.2” o rozdzielczości HD.

Smartfon Galaxy J3, stylistycznie spójny z modelami J7 i J5, ma metalowy tył z elementami z wysokiej jakości tworzywa. Za sprawą zwiększonej pojemności (16GB) i 2GB pamięci RAM telefon pomieści tyle samo danych, co pozostałe modele linii J, a dzięki udoskonalonej kamerze tylnej o rozdzielczości 13 megapikseli z precyzyjnym autofokusem, zrobi jeszcze lepsze zdjęcia.

Ponadto wszystkie modele z serii J 2017 oferują zabezpieczenia oparte na funkcji Bezpieczny Folder, gwarantując tym samym najwyższy poziom poufności danych.

Galaxy J jest jedną z naszych najlepiej sprzedających się serii smartfonów w Europie, komentuje Olaf Krynicki, rzecznik prasowy, Samsung Electronics Polska. Jesteśmy przekonani, że udoskonalone smartfony z serii Galaxy J z ich atrakcyjnym wyglądem, wysokiej jakości aparatami i doskonałą wydajnością nadal będą zjednywać sobie klientów, którzy poszukują smartfona renomowanej marki o pięknym wzornictwie, dużej mocy i w przystępnej cenie.

Samsung Galaxy J5 zadebiutuje na polskim rynku pod koniec czerwca. Model J7 pojawi się na sklepowych półkach na początku lipca, a J3 na początku sierpnia.

Informacja prasowa

PODOBNE POSTY

Odpowiedz