Samsung Galaxy X na IFA

Chciałbyś zobaczyć elastyczne smartfony? Twoje marzenie może spełnić się pod koniec wakacji.

Samsung od zeszłego roku zarzeka się, że już w tym sezonie zobaczymy pierwsze elastyczne smartfony z serii Galaxy X. Pierwsze plotki mówiły o tym, że trafią na rynek równocześnie z premierą Galaxy S8 oraz 8 Plus, jednak najprawdopodobniej przyjdzie nam poczekać na nie jeszcze dłużej.

Jeśli wierzyć serwisowi Korea IT News, Samsung Galaxy X zostanie zaprezentowany podczas berlińskich targów IFA, w trakcie których zazwyczaj oglądaliśmy nowe smartfony z serii Note. Po zeszłorocznej wpadce z przegrzewającym się modelem Note 7, Samsung może zechcieć zepchnąć premierę phableta na bok i przyćmić ją czymś znacznie lepszym, czyli właśnie elastycznym telefonem.

 

Niestety, wiele wskazuje na to, że korporacja nie szykuje się na totalną ekspansję rynku przy pomocy tego urządzenia, dziennikarze z Korea Herald twierdzą, że Samsung wypuści do sprzedaży wyłącznie 100 tysięcy egzemplarzy Galaxy X. Będzie to partia kontrolna, która sprawdzi, czy taki telefon spotka się z ciepłym przyjęciem. Po cichu liczymy na to, że nie skończy się wyłącznie na jednym modelu i w przyszłym roku liczbę wyprodukowanych egzemplarzy Galaxy X2 będziemy mogli liczyć w milionach.

PODOBNE POSTY

Odpowiedz