Samsung Galaxy Tab Piano

Jeśli myślałeś, że Koreańczycy wprowadzą do sprzedaży pianino z serii Galaxy, rozwiejemy twoje wątpliwości. To tylko kreatywny sposób promocji tabletu.

Nic nie pozwoli tak dobrze oddać piękna muzyki jak analogowe instrumenty? Samsung wyraził słowa sprzeciwu i zademonstrował pianino złożone z najnowszych tabletów Galaxy Tab S2. Za tym dość niezwykłym instrumentem posadzono zawodową pianistkę Myleene Klass, która miała sprawdzić, czy muzyka płynąca spod klawiszy na ekranie dotykowym brzmi tak, jak powinna.

Klass zauważyła, że nic nie czyni jej szczęśliwszej, niż przesiadywanie za pianinem ze swoimi dwoma córkami. Samsung Galaxy Tab S2 okazał się doskonałym narzędziem do nauki gry, a brak fizycznych klawiszy nie był żadną niedogodnością.

Z pewnością minie jeszcze wiele lat, zanim cyfrowe instrumenty w tak małej obudowie choćby zbliżą się jakością dźwięku do tych klasycznych, pełnowymiarowych, lecz krok po kroku czynimy tablety coraz bardziej wszechstronnymi narzędziami. Szkoda tylko, że do stworzenia takiego pianina ze zdjęcia potrzeba kilkudziesięciu urządzeń…

PODOBNE POSTY

Odpowiedz