Samsung Galaxy S8 – przecieki

Znudził ci się Galaxy S7? Świetnie się składa, gdyż właśnie do pracy przeciekły przecieki na temat jego następcy!

Wyświetlacz o rozdzielczości 4K i dwie soczewki, oto czym ma nas zachwycić kolejny smartfon Samsunga z linii Galaxy. Jeden z chińskich blogerów dotarł do informacji na temat S8 i nie omieszkał podzielić się ze światem tym, co Koreańczycy szykują na początek 2017 roku.

Jeśli stukasz się w czoło myśląc o 5,5 calowym ekranie AMOLED 806ppi, który wyświetli obrazy w rozmiarze 2160×3840, wstrzymaj się przez chwilę z krytyką koreańskiego koncernu. Owszem, do codziennego użytku nie są ci potrzebne takie wodotryski, ale sprzęt ten będzie wprost stworzony do odpalania filmów w wirtualnej rzeczywistości, dzięki takiej rozdzielczości będzie mógł konkurować z goglami HTC Vive czy Oculus Rift.

Podwójna kamera również sprawdzi się w rękach użytkowników zainteresowanych branżą VR – w końcu S8 nie tylko wyświetli obrazy sferyczne w świetnej jakości, pozwoli także nagrać filmy z dwóch kamer, które odpalisz na goglach Gear VR.

Mimo iż do premiery Galaxy S8 pozostało jeszcze wiele miesięcy, przecieki na jego temat będą regularnie spływać do prasy. A skoro już o przeciekach mowa – S8, podobnie jak jego poprzednik, ma być wodoodporny. Na ujawnienie dokładniejszej specyfikacji przyjdzie nam jeszcze poczekać.

PODOBNE POSTY

Odpowiedz