Samsung Galaxy S8 na zdjęciach promocyjnych

W sieci pojawiły się kolejne zdjęcia Samsunga Galaxy S8, tym razem bardziej oficjalne.

Choć najnowszy telefon od Samsunga będzie miał swoją oficjalną premierę pod koniec miesiąca, w internecie pojawiło się mnóstwo nieoficjalnych fotografii, które pokazywały, jak będzie wyglądał ten sprzęt. Kolejne zdjęcie urządzenia prawdopodobnie nie zwróciłoby zbyt dużej uwagi, gdyby nie fakt, że jest to rzekomo materiał prasowy, który zostanie wykorzystany do promocji S8.

Jak można się tego domyślić, do zdjęcia dotarł nie kto inny jak Evan Blass, który od dawna dzieli się z opinią publiczną przeciekami na temat nowych gadżetów technologicznych:

Przy okazji tego przecieku Blass potwierdził, że telefon trafi do sprzedaży w trzech wersjach kolorystycznych: Black Sky, Orchid Grey oraz Arctic Silver.

Choć wygląd urządzenia jest już nam znany, nie wiemy jeszcze, ile Samsung każe płacić sobie na nowe telefony, oraz czy zaoferuje nam coś więcej niż tylko wielki ekran zajmujący niemal całą powierzchnię przedniego panelu. O tym, czym skusi nas ten sprzęt dowiemy się już w przyszłym tygodniu, 29 marca.

PODOBNE POSTY

Odpowiedz