Samsung Galaxy S8 – krótki film

W sieci pojawił się film, na którym widać Samsunga Galaxy S8 w pełnej krasie.

Do premiery nowego smartfona od Samsunga pozostało już tylko kilka tygodni, nic więc dziwnego, że korporacja wciąż podsyca naszą ciekawość na temat tego sprzętu. Ale nie wszystkie informacje na temat S8, które pojawiają się w sieci, publikują specjaliści ds. marketingu. Jednym z takich materiałów jest film widoczny poniżej.

Choć Samsung robi co może, aby ukryć przed nami Galaxy S8, zdjęcia telefonu już nie raz pojawiły się w sieci, dlatego mniej więcej wiemy, jak będzie wyglądać ten sprzęt. Tym razem trafiła nam się jednak znacznie ciekawsza perełka – jeden z użytkowników YouTube’a upublicznił krótki, kilkusekundowe nagranie, na którym prezentuje telefon z każdej strony. Nie widzimy, jak sprawuje się urządzenie, ale nawet przy wyłączonym ekranie widać, jak bardzo zmieniła się bryła serii Galaxy S – zgodnie z zapowiedziami zniknął przycisk Home, a całą przednią część telefonu zajmuje wielki, elegancki ekran.

Przedstawiciele Samsunga oczywiście nie odniosą się do tego filmu w żaden sposób i zaprezentują Galaxy S8 dopiero podczas oficjalnej premiery tego sprzętu, która odbędzie się 29 marca. Wtedy też dowiemy się, czym oprócz smukłej sylwetki zaskoczy nas to urządzenie.

PODOBNE POSTY

Odpowiedz