Samsung Galaxy S7 dla aktywnych

Szklana obudowa w Galaxy S7 dyskwalifikuje w twoich oczach ten telefon? To co powiesz na wzmocniony model do zadań specjalnych?

Choć Samsung otwarcie nie przyznaje, że pracuje nad kolejną odsłoną swojego najnowszego smartfona, wiele wskazuje na to, ze w tym roku również doczekamy S7 w wersji ze wzmocnioną obudową. Pierwszą poszlaką przemawiającą za istnieniem takiego projektu jest aktualizacja aplikacji Samsung Level (służy do parowania słuchawek bluetooth), o której wspomniał Evan Blass na łamach Ventrue Beat: okazuje się, że na liście kompatybilnych urządzeń pojawił się Samsung Galaxy S7 Active.

Drugi trop odnaleziono na witrynie Zauba, śledzącej towary importowane i eksportowane do Indii. W połowie miesiąca do tego kraju trafiło południowokoreańskie urządzenie o nazwie SM-G891A – wystarczy wspomnieć, że Samsung Galaxy S6 Active miał symbol SM-G890A, by wywnioskować, że tajemniczy sprzęt może być smartfonem S7 Active. Samsung od dawna wykorzystuje Indie jako poligon doświadczalny dla nowych urządzeń, dlatego nie dziwi, że to tak trafiła tajemnicza przesyłka.

Samsung nie komentuje tych informacji, ale według przecieków krążących po sieci seria Galaxy doczeka się nowego członka rodziny już w czerwcu. Wtedy Koreańczycy oficjalnie zaprezentują smartona S7 Active.

Źródło

PODOBNE POSTY

Odpowiedz