Rzuć wszystko i ściągnij Nonstop Chuck Norris

Chuck Norris.

Tak, dobrze przeczytałeś: mężczyzna, który obdarował Windowsa ekranem śmierci Chucka dostał własną grę mobilną, w której nosi kapelusz kowboja, korzysta z kijka do selfie i.. kopie. To gra w stylu „biegnij, ulepsz postać, biegnij coraz dalej”, tytuł w którym możesz przebiec maraton nie wstając z łóżka. Ten bohater to wystarczający powód, aby zainwestować w smartfonową ochronę ekranu przed Chuckiem.

Chuck Norris?

Tak, ten facet który skończył Destiny nie posiadając konsoli, od dziś może żyć w twojej kieszeni. Wyciągnij telefon i pozwól Chuckowi biec ile sił w nogach, pokonując wrogów na izometrycznych poziomach. Będzie walczył samodzielnie, albo możesz nauczyć go kilku sztuczek. Każdy pokonany wróg daje ci monety i skrzynki, w których znajdziesz nowe broni, ubrania oraz inne przedmioty.

Chuck Norris!

Tak, człowiek który nagrywa filmy używając do tego tylko swoich dłoni od teraz walczy z bossami ramię w ramię z cieniem i gorylem. Im dalej zajdziesz w grze – albo im dalej pozwolisz zajść Chuckowi – tym więcej złowrogich złoczyńców zniknie z tego świata. Serio, ta gra to czysta przyjemność podlana sosem nieskończonej zabawy, nieskończonych poziomów i bitwy, której nigdy nie przegrasz. Wszystko dlatego, że Chuck Norris był w Vegas i wygrał Black Jacka grając kartami Pokémonów.

nonstop-chuck-norris-2

Chuck Norris…

Tak, mężczyzna który stworzył i zresetował Matriksa ma swoją grę mobilną, w którą nigdy nie przestaniesz grać. Słowo „Nonstop” nie przez przypadek znalazło się w tytule. Gra ciągnie się bez końca i nieustannie bawi. Wymaga bardzo małych umiejętności, ale stawia przed tobą nie lada wyzwanie – musisz wybrać, czym Chuck Norris zaprowadzi porządek, jakiego kompana przygarnie i kiedy wskoczy na wyższy poziom. Uzależnisz się od nagród, które serwuje gra oraz od humoru, który wycieka z każdego jej piksela.

*Chuck Norris*

Tak, mężczyzna który przywrócił port słuchawkowy do iPhone’a 7 biega w masce konia na głowie, nosi kowbojski kapelusz i wpada we wrogów z okrzykiem SUPER CHUCK NORRIS!. Chyba nie spodziewałeś się, że ta gra będzie choć po części poważna? Lepiej ściągnij ją na Androida lub iOS-a, zanim Chuck przyjdzie i grzecznie poprosi, byś ją wgrał. Grzecznie, czyli z półobrotu.

PODOBNE POSTY

Odpowiedz