Rzuć wszystko i ściągnij: Battle Golf Online

Golf! To ten sport dla nudziarzy w drogich sweterkach, którzy nie mają pomysłu na życie? Nie, to genialna gra mobilna.

Battle Golf Online tylko nieznacznie przypomina klasyczną rozgrywkę w golfa. Owszem, jest dołek, kije i piłki, ale sens rozgrywki jest zupełnie inny – twoim zadaniem będzie wbicie piłki do dołka, zanim zrobi to twój przeciwnik. Problem w tym, że dołki nagle wyławiają się spod wody, a czasami większe szanse na wygraną będzie miał ten gracz, który znokautuje rywala piłką.

JAK W TO GRAĆ?

Potrzebujesz jednego kciuka i niesamowitego refleksu. Musisz stuknąć w ekran dwa razy: raz aby wskazać kierunek uderzenia i drugi aby ustalić jego siłę. Pamiętasz Wormsy? Ta gra działa na podobnej zasadzie. Im dokładniej wymierzysz, tym szybciej umieścisz piłkę w dołku.

Brzmi prosto? Do momentu gdy uświadomisz sobie, że wbijasz piłkę równocześnie z innym graczem. I w przeciwieństwie do oryginalnego Battle Golf, (Android/iOS), w tej odsłonie możesz mierzyć się z graczami z całego świata, a nie tylko tymi lokalnymi. Już nie musisz zachęcać kumpli, by zostali z tobą jeszcze chwilę, na jedną czy dwie partyjki. Internetowi przyjaciele nie będą narzekać na to, że grasz z nimi siedząc w toalecie.

JAKIEŚ WADY?

Kilka. Niektórzy gracze próbują ukraść punkty wybijając piłkę przed pojawieniem się dołka. Przez tę technikę Battle Golf Online może zamienić się w grę w strzelanie na ślepo.

Sam mechanizm rozgrywki również może się znudzić – to prosta gra, która nie oferuje zbyt wielu opcji, nie pozwoli ci także wybrać, z kim chcesz się zmierzyć.

Ma też swoje jasne strony – codzienne wyzwania, zestaw kapeluszy do odblokowania oraz tryb jednoosobowy, w którym będziemy mogli powbijać piłki tam, gdzie nie mamy dostępu do internetu.

GDZIE JĄ ZDOBYĆ?

Battle Golf Online znajdziesz w sklepach Google Play i App Store. Jest zupełnie darmowa, dlatego unikaj jej tylko wtedy, jeśli nienawidzisz golfa.

PODOBNE POSTY

Odpowiedz