Rozrywkowa kanapa

Nie potrzebuję mebli dla seksualnych maniaków, by poprawić swoje libido. Radzę sobie doskonale bez takich ulepszaczy.

Hej, ale kto tu mówi o seksie? Taka kanapa to brama do w pełni immersyjnej cyfrowej rozrywki, a nie gadżet z sek shopu. Rusza się i wibruje, to fakt, lecz stworzono ją po to, by zwiększyć twoje doznania z zabawy przed telewizorem… No dobrze, może to brzmi trochę jak opis wielkiego, kanapowego wibratora, ale to tylko czysty zbieg okoliczności. W zasadzie zapomnij na chwilę o samej kanapie, gdyż chcemy opowiedzieć ci o specjalnych podkładkach, które pozwolą lepiej poczuć to, co bohaterowie na ekranie.

Czyli jednak wibrator dla samotnych, dziękuję, postoję… to znaczy nie, nie skorzystam!

Skorzystasz, tylko jeszcze o tym nie wiesz. Dzięki tym inteligentnym podkładkom twoja kanapa zmieni się w domowy symulator ruchu… nie, zamknij się i daj mi skończyć! Immersit analizuje ruch na ekranie i tak manipuluje położeniem mebla, by odwzorować ruch kamery w poszczególnych ujęciach – odchyla się w rytm pościgu samochodowego i wibruje by zintensyfikować doznania. Wszystko to dzieje się w czasie rzeczywistym, dlatego z biernego widza zmienisz się w uczestnika akcji i poczujesz to, co kamerzysta podczas kręcenia karkołomnych scen akcji.

Teraz brzmi wystarczająco pruderyjnie, by zagościć w moim porządnym domu. Gdzie podpisać?

Na Kickstarerze, a gdzieżby indziej? Projekt został już sfinansowany i masz jeszcze dwa dni, by wyposażyć swój salon w to cudo techniki. Jeśli jesteś maniakiem filmowym albo nałogowym graczem, z pewnością nie pogardzisz zwiększeniem immersyjności ulubionej rozrywki.Moduł wibrujący kosztuje 179€, a za w pełni funkcjonalne podkładki, które nie tylko zatrzęsą twoim tyłkiem, ale i uniosą go, zapłacisz 649€. Jeśli planujesz zainwestować w okulary VR, poważnie zastanów się na uzupełnienie zestawu rzeczywistości wirtualnej o ten magiczny gadżet.

PODOBNE POSTY

Odpowiedz