Reinkarnacja z technologią

Jeśli martwisz się o to, co stanie się z tobą po śmierci, mamy dla ciebie coś, co przywróci ci pogodę ducha – urnę reinkarnacyjną.

Zanim wpadniesz w nadmierną euforię, nieco stonujemy ten entuzjazm – twoje marne ciało po śmierci i tak ulegnie rozkładowi, ale zamiast bezcelowo zalegać przez lata w ziemi, może posłużyć do stworzenia nowego życia – drzewa, które zachowa pamięć o tobie wśród najbliższych osób. Urna reinkarnacyjna Bios Incube zadba o to, by na twoich prochach wyrosło silne i zdrowe drzewo.

Projekt jak wiele innych nietypowych rozwiązań powstał na Kickstarterze, na którym zbierane są pieniądze na wdrożenie w życie produkcji tego nietypowego nagrobka. W przeciwieństwie do klasycznej urny na prochy, ta tu jest naszpikowana najnowszą technologią – wyposażono ją w czujniki wilgotności i nasłonecznienia, dzięki którym bliscy na bieżąco prześledzą zdrowie drzewa, w które się przemienisz – aplikacja poinformuje ich, gdy urna będzie stała na zbyt nasłonecznionym stanowisku, albo gdy drzewu zabraknie wody.

Będziesz rósł na oczach najbliższych, a gdy już staniesz się duży i silny, przesadzą cię, byś mógł przeżyć setki lat na wolności, wśród innych drzew.

Może nie zrobisz kariery po śmierci, ale na pewno przydasz się naturze, nawet jeśli za życia nie gardziłeś ekologią. Szach-mat ignorancie!

PODOBNE POSTY

Odpowiedz