Rapoo 8000 ożywi twoje biurko

Bezprzewodowy, kompaktowy i kolorowy – tak w skrócie można mysz i klawiaturę z zestawu Rapoo 8000.

Nowy zestaw bezprzewodowy od Rapo do pracy nie wymaga kabli, oba urządzenia wyposażono w moduły bezprzewodowe działające w odległości do 10 metrów od odbiornika. Co więcej, dzięki zastosowaniu technologii energooszczędnego przesyłania danych Rapoo 8000 będzie pracować bez przerwy nawet przez 12 miesięcy bez konieczności wymiany baterii.

Głównym elementem zestawu jest klawiatura membranowa z obudową odporną na zachlapanie – będzie działać nawet wtedy, gdy przez przypadek zalejemy ją kawą, herbatą czy gazowanym napojem. Dzięki kompaktowemu rozmiarowi zmieści się nawet na najmniejszym biurku, a pomimo swoich niewielkich gabarytów da ci dostęp do klawiszy funkcyjnych i multimedialnych. Myszkę wchodzącą w skład Rapoo 8000 wyposażono w sensor optyczny o rozdzielczości 1000 DPI, a boki obudowy pokryto gumą antypoślizgową. Taka konstrukcja zapewni wysoki komfort pracy oraz świetną precyzję.

Na tle konkurencyjnych rozwiązań zestaw wyróżnia się dedykowanym oprogramowaniem dostępnym na stronie Rapoo, dzięki któremu będziemy mogli w pełni dostosować działanie poszczególnych klawiszy a także stworzyć zaawansowane makra. Całkiem nieźle jak na zestaw, który można kupić już za ok. 65 zł. Mysz i klawiatura Rapoo 8000 dostępne są w kilku wersjach kolorystycznych: czarno-szarym, czarno-zielonym, czarno-niebieskim i biało-różowym.

PODOBNE POSTY

Odpowiedz