Przeszło 150 tytułów w bibliotece Viveport Subscription

Sklep HTC z treściami VR z początkiem czerwca podwoił bibliotekę zasobów w usłudze Viveport Subscription, dodając ponad 75 nowych tytułów.

Usługę Viveport Subscription uruchomiono w kwietniu tego roku i dziś jest największą na świecie platformą abonamentową oferującą treści VR. Usługa jest dostępna w ponad 30 krajach i pozwala posiadaczom gogli HTC Vive korzystać z nieustannie zmieniającej się biblioteki VR bez potrzeby kupowania każdego tytułu, który chcieliby wypróbować. Miesięczny koszt Viveport Subscription wynosi 6,99 dolarów, a nowi klienci mogą skorzystać z bezpłatnego okresu próbnego.

Oferując Viveport Subscription, chcemy zapewnić klientom przystępny sposób odkrywania nowych światów w VR, za niewielką miesięczną opłatą – powiedział Rikard Steiber, prezes Viveport w HTC Vive. – Podwajamy liczbę dostępnych tytułów do ponad 150, dodając kolejne bestsellery i szeroką gamę treści, które po raz pierwszy będą dostępne na Zachodzie.

Nowa oferta Viveport Subscription obejmuje dziesiątki tytułów zapewniających zastrzyk adrenaliny, takich jak ROM: Extraction, Knockout League, Overkill, Cosmic Trip i Sairento VR, a także innowacyjnych, emocjonujących aplikacji, które dotychczas nie były dostępne poza Azją.

Informacja prasowa

PODOBNE POSTY

Odpowiedz