Produkcja iPhone’a X jeszcze się nie rozpoczęła

Produkcja iPhone’a X wciąż się nie rozpoczęła.

Jubileuszowy iPhone jest jednym z najbardziej innowacyjnych urządzeń w portfolio Apple. Choć na tle sprzętów z Androidem nie wyróżnia się aż tak znacząco, swoją konstrukcją znacząco odbiega od tego, do czego firma nas przyzwyczaiła. Przez tę nietypową formę może trafić na rynek później, niż planowano, jak twierdzą specjaliści z serwisu Barron.

Według informacji do których dotarł Chris Caso z Raymond James, linia produkcyjna iPhone’ów X jeszcze nie rozpoczęła pracy, gdyż inżynierowie mogli natrafić na bliżej niesprecyzowane problemy natury technicznej. Jeśli problemu tego nie uda się szybko rozwiązań, firma może zostać zmuszona do przesunięcia premiery iPhone’a X, którą wstępnie zaplanowano na połowę października.

Sytuacja na pewno spędza sen z powiek całemu zespołowi Tima Cooka, zwłaszcza że niektórzy analitycy twierdzą, że Apple nie uda się zbyt szybko rozwiązać napotkanych problemów, a iPhone X trafi do sprzedaży dopiero w 2018 roku. Taka sytuacja byłaby firmie mocno nie na rękę, gdyż premiera urządzenia zbiegłaby się z prezentacją nowego smartfona od Samsunga, Galaxy S9, który mógłby okazać się lepszym urządzeniem niż jubileuszowy iPhone X.

Nie pozostaje nam nic innego jak tylko czekać na rozwój wypadków i mieć nadzieję, że Apple uda się szybko i sprawnie rozwiązać wszystkie problemy produkcyjne jeszcze przed końcem tego roku.

Źródło

Odpowiedz