Poznaj moduł ze złączem słuchawkowym

Wkurza cię, że współczesne smartfony nie mają złącza słuchawkowego? Projektanci Essential mają na to rozwiązanie.

Smartfon Essential to swojego rodzaju ewenement. Zaprojektował go jego ze współtwórców Androida i miał być jednym z wzorcowych urządzeń z systemem Google. Okazało się, że wspaniały jest wyłącznie na papierze i niezbyt wielu użytkowników zawraca sobie nim głowę. Mimo to nie brak w nim ciekawych rozwiązań, jak np. system modułowych podzespołów zwiększających jego funkcjonalność (jeden z ostatnich tego typu sprzętów na rynku). Ale choć lubimy modułowe smartfony, nowy dodatek do Essentiala jest co najmniej dziwny.

Irytuje cię, że w tym supertelefonie nie ma złącza słuchawkowego? Nie ma sprawy, moduł Audio Adapter HD rozwiąże ten problem. Tak , oto powstał moduł, który przywróci złącze 3,5 mm, aby prawdziwi audiofile mogli cieszyć się dźwiękiem najwyższej jakości, a nie jakimś plumkaniem z bezprzewodowych słuchawek. Na szczęście dodatek ten nie tylko przywraca usunięte wyjście, w środku znajdziemy także podzespoły, które poprawią brzmienie muzyki. Nie zmienia to jednak faktu, że usuwanie mini jacka tylko po to, aby za kilka miesięcy przywrócić go w formie modułu, przyprawia nas o niekontrolowane napady radości.

Jesteśmy ciekawi, ile trzeba będzie zapłacić za to cudo. Oby mniej niż za pierwszy moduł do Essential, kamerę 360 stopni, która w dniu premiery kosztowała 200 dolarów.

PODOBNE POSTY

Odpowiedz