Poznaj BlackBerry KeyTwo

Spójrz, tak będzie wyglądać nowy smartofn od BlackBerry.

Być może zdążyliśmy już zapomnieć o BlackBerry, ale firma TCl, właściciel praw do tej marki, nie zapomniał o klientach, którzy niegdyś fascynowali się telefonami z logiem jeżynki na obudowie. Chińska właściciel praw do marki postanowił odświeżyć model KeyOne i wypuścić na rynek jego spadkobiercę, KeyTwo. Główne założenia przy projektowaniu tego sprzętu nie zmieniły się, to wciąż smartfon z dużym ekranem oraz fizyczną klawiaturą QWERTY.

Jak to zwykle bywa na rynku mobilnym, o nowych urządzeniach dowiadujemy się z przecieków, a tym razem do sieci przedostały się dość szczegółowe rendery, które prezentują KeyTwo w pełnej krasie. W smartfonie znajdziemy nie tylko fizyczną klawiaturę, producent umieścił w nim także podwójny układ mobilny, który z pewnością przypadnie do gustu miłośnikom fotografii mobilnej, nie zabrakło również złącza słuchawkowego..

Nie wydaje nam się, żeby nowy BlackBerry miał szansę na spektakularny sukces, ale na przykładzie tych renderów widać, że TCL nie chce spisywać marki na straty i wdraża modne rozwiązania, aby za wszelką cenę przypodobać się klientom. Mamy nadzieję, że równie interesujące będzie wnętrze urządzenia oraz jego możliwości.

Źródło

PODOBNE POSTY

Odpowiedz