Poznaj bezramkowe monitory BenQ

Ramki nikną nam w oczach. Zniknęły już ze smartfonów i telewizorów, a teraz przyszedł czas na monitory.

Firma BenQ postanowiła pójść z duchem czasu i zaprojektowała monitory, które idealnie wpiszą się w trendy panujące we wzornictwie przemysłowym. Modele GW2480 i GW2780 to odpowiednio 24- i 27-calowe wyświetlacze IPS o rozdzielczości Full HD, które mogą pochwalić się matrycą rozciągającą się od krawędzi do krawędzi, ich ramki są niemal niewidoczne. Poza tym firma zastosowała w nich system maskowania kabli, dzięki czemu łatwiej będzie nam utrzymać porządek na biurku.

Warto wspomnieć także o tym, że monitory oferują kontrast na poziomie 1000:1 oraz świecą z jasnością 250 nitów. Oprócz tego wyposażono je w kilka technologii, które uprzyjemnią długotrwałe korzystanie z komputera. Najciekawszą z nich jest system  Brightness Intelligence Technology, który automatycznie dostosuje jasności obrazu do pomieszczenia, w którym się znajdujemy oraz treści wyświetlanych na ekranie. Dzięki temu zwiększa się szczegółowość obrazu zarówno w jego ciemnych jak i jasnych partiach.

Monitory sprawdzą się także podczas wielogodzinnej pracy, gdyż wyposażono je w system niemigoczącego podświetlenia LED (Flicker-Free) oraz technologię Low Blue Light, która ociepla obraz i usuwa z widma światła niebieską składową, która najbardziej męczy nasz wzrok. Monitory są dostępne w sprzedaży w cenach wynoszących odpowiednio 680 zł i 975 zł.

Informacja prasowa

PODOBNE POSTY

Odpowiedz