Powstaje Samsung Gear S4

Plotki głoszą, że Samsung opracowuje nowy model inteligentnego zegarka.

Ostatni zegarek z serii Gear S miał premierę w 2016 roku, mogłoby się wydawać, że Samsung porzucił tę serię na rzecz modelu Gear Sport, który zaprezentowano w ubiegłym sezonie. Dziennikarze SamMobile są jednak innego zdania i twierdzą, że Koreańczycy w sekrecie pracują nad Gearem S4. Na razie o domniemanym zegarku nie wiemy zbyt wiele, podejrzewa się jednak, że jego największą zaletą ma być wprowadzenie ulepszonych podzespołów oraz funkcji do monitorowania aktywności oraz naszego zdrowia.

Zegarki Samsunga wyróżniają się na tle konkurencji kilkoma elementami. Przede wszystkim bazują na Tizenie, a nie na Wear OS, systemie mobilnym Google znanym do niedawna pod nazwą Android Wear. Wyposażono je także w nietypowy system sterowania, polegający na obracaniu pierścienia okalającego tarczę.

Przedstawiciele Samsunga oczywiście w żaden sposób nie odniosą się do tego przecieku do czasu, aż nie zaprezentują oficjalnie nowego zegarka z serii Gear S. Niestety, nie wiemy, kiedy może to nastąpić. Mimo iż redaktorzy SamMobile twierdzą, że sprzęt ma już swoją nazwę kodową (SM-R800) i znana jest jego nazwa robocza (projekt Galileo), nie wiemy, kiedy mógłby trafić do sprzedaży. Historia uczy nas, że Samsung zapowiada nowe zegarki w drugiej połowie roku, podczas targów IFA w Berlinie. Mamy nadzieję, że nie inaczej będzie w tym roku i Samsung Gear S4 trafi do dystrybucji jeszcze przed końcem roku.

Źródło

Odpowiedz