Pong, stół, cymberaj

Wiele lat temu Pong wszedł do salonów gier. Dziś Pong chce odmienić nasze domowe salony.

Grupa pasjonatów gier komputerowych postanowiła zrobić coś szalonego – przenieść klasycznego Ponga do świata cymbergaja, stworzyć analogową odsłonę tej kultowej gry. Choć projekt wydawał się nierealny, po kilku miesiącach od zapowiedzenia projektu, powoli trafia on do realizacji.

Jak to zwykle bywa w takich przypadkach, gadżet trafił na portal crowdfundigowy, gdzie pokazał całe swoje oblicze. PONG jest nie tylko stylową grą, która przeniesie nas do świata retro, to także w pełni funkcjonalny stół kawowy, który po zasłonięciu kontrolerów sprawdzi się jako elegancka ozdoba każdego salonu. Fanowski projekt rozrósł się i dziś trafia do mas za pośrednictwem Kickstartera. Nie martw się, nie potrzebuje twoich pieniędzy, aby trafić do realizacji, już teraz udało się zebrać przeszło 27 tysięcy dolarów z 25 tysięcy wymaganych do sfinansowania projektu.

Niestety, stół nie jest tani, kosztuje 1100 dolarów. W tej cenie oferuje jednak znacznie więcej niż tylko antyczną grę w odświeżonej odsłonie. Znajdziesz w nim także 4 złącza USB do ładowania gadżetów, cyfrowy zegarek, który pokazuje aktualną godzinę, gdy nie grasz w Ponga oraz głośniki Bluetooth, dzięki którym rozkręcisz każdą imprezę.

Imponujący, prawda? Wejdź pod ten link i zarezerwuj swój egzemplarz.

PODOBNE POSTY

Odpowiedz