Polar przygotowuje się na wiosnę

Zima odpuszcza, temperatury rosną, a Polar chce zachęcić nas do aktywności fizycznej.

Firma Polar od lat produkuje zaawansowane zegarki pomiarowe, które sprawdzają się na nadgarstkach sportowców. Dziś, w dobie upowszechniania się gadżetów do noszenia, postanowiła stworzyć gadżet, które przypadłyby do gustu także osobom, które sportem zajmują się amatorsko. Tak powstały Polar M600. Zegarek oficjalnie zaprezentowano w połowie zeszłego roku, ale dopiero kilka miesięcy później trafił do dystrybucji, a na dobre zawalczy o nasze uznanie dopiero za kilka tygodni, gdy zima na poważnie odpuści i w końcu będziemy mogli zamienić siłownię na trening na świeżym powietrzu.

Tym co wyróżnia ten zegarek na tle innych sprzętów od Polara, jest obecność systemu operacyjnego Android Wear, który gromadzi, przetwarza i analizuje dane zebrane przez liczne czujniki zamontowane w urządzeniu. Oprócz tak podstawowych parametrów jak przebyty dystans, spalone kalorie, liczba pokonanych kroków czy jakość snu potrafi także zarejestrować nasze położenie dzięki wbudowanemu modułowi GPS. Jedną z jego najistotniejszych zalet jest relatywnie długa praca na baterii, bez ładowania powinien wytrzymać do dwóch dni na baterii. A prawdziwy charakter pokazuje w parze z aplikacjami zaprojektowanymi przez producenta.

Polar Flow to spersonalizowany program treningowy, który przygotuje cię do udziału w maratonie. Użytkownik może sprawdzić swoją wydolność na czterech dystansach: 5 km, 10 km, w półmaratonie oraz maratonie. A jeśli nie jesteś typem biegacza, możesz skorzystać z jednego ze 100 profili sportowych dopasowanych do trenowanych przez ciebie dyscyplin. Dzięki temu nie tylko zmierzysz jakość swoich ćwiczeń, poprawisz także swoją kondycję oraz lepiej przygotujesz się do zawodów lub bardziej amatorskich ćwiczeń.

Zegarek jest już dostępny w Polsce w cenie 1 549 złotych, a pierwsze dni marca to idealny moment, aby założyć go na nadgarstek i przygotować się na wakacyjne szaleństwo.

PODOBNE POSTY

Odpowiedz