Poduszka zadba o twój sen

Śpisz codziennie osiem godzin, a i tak czujesz się, jakbyś spędził noc na galerze podczas sztormu? ZEEQ ci pomoże.

Skoro żyjemy w czasach, w których wszystko co nas otacza, może być inteligentne, dlaczego nie stworzyć pościeli, która będzie dbała o nasz spokojny sen? Mamy co prawda sprytne zegarki, które próbują powiedzieć nam, jak zasypiać i budzić się, byśmy przez cały dzień mieli siły do życia, ale większość z nich tylko zbiera dane, które możesz przeanalizować już po nieprzespanej nocy. To dlatego stworzono poduszkę ZEEQ.

To nie tylko miękka i wygodna podpora dla twojej głowy, to także mały komputer, który dokładnie przeanalizuje twoje senne zachowania, puści ci muzykę do zaśnięcia, przeanalizuje fazy snu i obudzi cię w takim momencie cyklu, byś czuł się w pełni wyspany. Jeszcze ci mało? To wyobraź sobie, że to małe cudo oduczy cię także chrapania. ZEEQ wyposażono w czuły mikrofon, który nasłuchuje, czy przypadkiem sobie nie podchrapujesz. Gdy wykryje niepożądane chrapanie, aktywuje mechanizm wibracyjny, który zmusi twoje ciało do zmiany pozycji podczas snu, a co za tym idzie – wyeliminuje chrapanie.

Jeśli chcesz, by ZEEQ trafił w twoje ręce, wesprzyj zbiórkę na Kickstarterze – już teraz uzbierano wystarczającą kwotę do realizacji projektu. ZEEQ może być twoja za 129$ – o ile pospieszysz się i zdążysz kupić poduszkę w promocyjnej cenie – w momencie pisania tego artykułu zostało jeszcze 260 poduszek za 129$, a te za 99$ wyprzedały się na pniu.

PODOBNE POSTY

Odpowiedz