Podłącz psa do Internetu Rzeczy

Nie, nie reprezentujemy laboratorium, które chce przerobić twojego Fafika na cyberdoga. Chcemy, by żyło mu się lepiej.

W zasadzie to nie my, lecz twórcy inteligentnej kości GoBone. Nie, nie takiej od kurczaka, głuptasie, mowa o elektronicznej kości, która umili psu nudę, gdy ty będziesz bezcelowo siedzieć w pracy i udawać, że robisz coś bardzo ważnego, zamiast bawić się ze swoim ukochanym psem. Tak, jeśli nie lubisz tego wrednego jamnika zjadającego buty, którego wybłagały u ciebie dzieci, też powinieneś ją kupić.

W końcu ktoś oprócz mnie zacznie go wyprowadzać!

Nie do końca. GoBone ma kółka i coś, co przypomina zwierzęcy ogon, za którym zwierzak może ganiać. Wrzuć do kółek ulubione przysmaki, dopasuj program zabawy do wieku i wagi psa i pozwól, by szczątkowa inteligencja zrobiła za ciebie resztę. GoBone zacznie uciekać po domu, zachęcając pupila do aktywności, ale jeśli pies złapie urządzenie, kółka przestaną pracować, by nie powybijać zwierzęciu zębów.

Mało inteligentne rozwiązanie, mój pomysł bardziej mi się podobał…

Nie odmawiaj tej kości inteligencji, gdyż doskonale wpisze się w twój piękny, inteligentny dom! Odpal apkę, sprawdź przebieg urządzenia, osiągnięcia zdobyte przez psa albo odpal kamerę GoBone i zdalnie steruj urządzeniem, grając z psem w proste gry. Dobrze zrozumiałeś, w końcu „zabawa z psem” będzie dla ciebie zabawna.

Biorę dziesięć!

Dobry pie… człowiek… Zanim jednak wydasz fortunę na psie zabawki, w obawie, że twój Postrach rozszarpie je w ekspresowym tempie, pozwól, że coś ci wyjaśnię. GoBone zaprojektowali wojskowi, dlatego sprzęt jest równie odporny na psie zęby, co twój szef na sugestię, że przyznanie podwyżki może zmotywować zespół do lepszej pracy.

Dobra, dobra, kupiłeś mnie, gdzie płacę?

Tam gdzie za wszystkie najciekawsze zabawki – na Kickstarterze. Zabawka może być twoja już za 149$. To dość niewiele, jak za sprzęt, który sprawi, ze twój pies nigdy nie będzie się nudził.

 

PODOBNE POSTY

Odpowiedz