Pip-Boy twoich marzeń

Gdy w zeszłym roku debiutował Fallout 4, w edycji kolekcjonerskiej sprzedawano obudowę, która zamieniała smartfona w Pip-Boya. Teraz czas na coś znacznie lepszego.

Kiedy wspomniana edycja kolekcjonerska rozeszła się jak na pniu, a ceny tego Pip-Boya w serwisach aukcyjnych została wywindowana do tysiąca dolarów, jasne stało się, że prędzej czy później zobaczymy kolejną odsłonę tej zabawki. Nie trzeba było długo czekać, fani gry zaczęli tworzyć własne wersje urządzenia, które były znacznie bardziej zaawansowane niż sprzęt zaprezentowany przez Bethesdę.

W tym roku firma postanowiła po raz kolejny zastukać do serc miłośników serii i na targach E3 zapowiedziała Pip-Boya, który będzie czymś znacznie lepszym, niż prosta – acz efektowna – obudowa dla telefonu. Bethesda tak opisuje ten gadżet:

Wiernie odtworzony gadżet z gry, Pip-Boy: Deluxe Bluetooth Edition, to nie jest obudowa na telefon, którą przyczepiasz do ręki. To coś znacznie lepszego. Dzięki zintegrowanemu ekranowi i własnemu oprogramowaniu ten Pip-Boy sparuje się przez Bluetooth z twoim smartfonem lub tabletem, by dać ci pełny dostęp do wykonywania i odbierania połączeń, przeglądania kontaktów, SMS-ów oraz plików muzycznych.

Chociaż nie jest to w pełni niezależne urządzenie, Bethesda zauważa, że można korzystać z nowego Pip-Boya nawet bez parowania ze smartfonem czy tabletem:

Pip-Boy: Deluxe Bluetooth Edition może być użyty jako budzik czy gadżet cosplay’owca, wyświetli także statystyki z gry komputerowej.

Teraz czas na te smutne informacje. Sprzęt nie trafi do powszechnej sprzedaży, będzie dostępny w limitowanej licznie 5000 egzemplarzy, a za każdy z nich trzeba zapłacić aż 350 dolarów. Jeśli chcesz pozbyć się zbędnej gotówki, czym prędzej zamów swój egzemplarz na stronie Bethesdy.

PODOBNE POSTY

Odpowiedz