Piekarnik z technologią Dual Cook Flex – otwórz tylko połowę drzwi

Samsung pokazał nowy piekarnik z funkcją Dual Cook Flex. Urządzenie wyposażone zostało w innowacyjne drzwi Door Flex, które dzięki specjalnej budowie pozwalają na niezależny dostęp do górnej komory piekarnika bez utraty ciepła i pogarszania warunków pieczenia w dolnej komorze.

Wystarczy odpowiednio nacisnąć uchwyt, by otworzyć tylko jedną z części urządzenia. Użytkownik ma także możliwość połączenia obu przestrzeni, do których dostęp uzyskuje przez otwarcie całej powierzchni drzwi, by móc piec nieforemne potrawy czy dania w dużych naczyniach. Elastyczne drzwi poprawiają również efektywność energetyczną urządzenia, pozwalając konsumentom na niezależne korzystanie z jednej komory, zapobiegając tym samym nadmiernej utracie ciepła podczas procesu pieczenia.

Piekarnik z funkcją Dual Cook Flex został wyposażony także w cieszący się uznaniem użytkowników system Dual Cook, który daje możliwość przygotowania dwóch potraw jednocześnie, w odmiennych trybach, czasach i temperaturach. Specjalny separator dzielący komorę piekarnika na niezależne przestrzenie daje także pewność, że zapachy nie będą się przenikać. Dzięki połączeniu tych dwóch technologii razem można szybciej i łatwiej przygotowywać wykwintne i wymagające potrawy, takie jak ryby czy suflety, którym trzeba zapewnić różne warunki pieczenia posiłków.

Piekarnik z funkcją Dual Cook Flex oferuje również wiele inteligentnych rozwiązań, by pieczenie było prostsze i przyjemniejsze. Dzięki specjalnej aplikacji użytkownik może zdalnie monitorować i kontrolować przebieg pieczenia, nawet będąc daleko od domu. Ponadto funkcja Auto Cook pomaga wybrać najlepszy tryb, temperaturę i czas pieczenia w zależności od składników i rodzaju przygotowywanej potrawy.

PODOBNE POSTY

Odpowiedz