Philips Flite – elegancja i piękne brzmienie w rozsądnej cenie

Firma Philips wypuściła na rynek budżetowe słuchawki Flite Everlite SHL4805, które przypadną do gustu miłośnikom dobrego wzornictwa.

Szybkie tempo życia to znak naszych czasów. Wokół pełno jest rzeczy, które nas rozpraszają: zarówno na poziomie dźwięków, jak i w warstwie wizualnej. Philips Flite to odpowiedź na potrzebę uporządkowania otaczającego nas chaosu za pomocą ulubionych brzmień, połączona z minimalistycznym wzornictwem.

Flite to linia superkompaktowych i ultralekkich nausznych słuchawek, stworzonych z myślą o aktywnym stylu życia ich użytkowników. Dzięki subtelnej, składanej konstrukcji bez trudu można wsunąć je do torby lub plecaka, sprawdzą się nawet w najdalszej podróży. Te przenośne słuchawki mimo swojej lekkości zachwycą mocnym i czystym brzmieniem. Wszystko za sprawą głośników o wysokiej mocy z membraną o grubości 32 mm. Dzięki funkcji zdalnego sterowania Flite sprawdzą się nie tylko do słuchania muzyki, ale także do prowadzenia rozmów telefonicznych.

Philips Flite Everlite wyposażono w ergonomicznie odchylone, miękkie gąbki, które zapewniają świetną izolację akustyczną oraz niespotykany wcześniej komfort noszenia. Wąska konstrukcja pałąka i lśniące, owalne nauszniki tworzą elegancki, prosty design. Wygodę zapewnia także płaski, nie plączący się kabel zwiększający swobodę użytkownika i poręczność urządzenia.

Słuchawki dostępne są w dwóch wersjach kolorystycznych: złoto-białej oraz grafitowej w sugerowanej cenie 180 złotych.

Informacja prasowa

PODOBNE POSTY

Odpowiedz