Parrot Bebop 2 Power – nowy dron dla nowicjuszy

Większa bateria, większe możliwości. Poznaj drona Bebop 2 Power.

Zeszłoroczny Bebop 2 przykuwał uwagę z kilku powodów – był dronem o kompaktowym rozmiarze, wyposażonym w dość dobry aparat i kosztował relatywnie niewiele. W tym roku producent postanowił pójść o krok dalej i ulepszyć gadżet tak, aby trafił w gusta bardziej wymagających użytkowników.

Bebop 2 Power  zainteresuje przede wszystkim tych klientów, którzy od dawna narzekali na zbyt krótki czas pracy dronów. Dzięki dwóm dodatkowym bateriom dołączonym do zestawu 2 Power będzie w stanie latać nawet przez godzinę, co pozwoli ci znacznie łatwiej zrobić wymarzone zdjęcia i nakręcić zjawiskowe filmy. Nie zabrakło także innowacji w oprogramowaniu, od teraz będziemy mogli skorzystać z funkcji Cameraman, czyli sztucznej inteligencji wspomagającej nas w kręceniu i fotografowaniu – w tym trybie będziemy mogli w pełni skupić się na loci, co uczyni pilotowanie prostszym niż kiedykolwiek wcześniej. Producent zadbał także o najgorętsze trendy, dlatego 2 Power możemy sparować z goglami FPV Cockpitglasses 2, aby sterować dronem tak, jakbyśmy znajdowali się na jego pokładzie.

Wiele wskazuje na to, że ta zabawka od firmy Parrot ma szansę stać się jednym z najpopularniejszy dronów dla nowych, niedoświadczonych pilotów.

PODOBNE POSTY

Odpowiedz