P9 Energy Lite 2017 – nowy smartfon od Allview

Nowy telefon od Allview wyróżnia się na tle poprzedników przede wszystkim wyglądem klasy premium.

Podczas projektowania P9 Energy Lite 2017 inżynierowie Allview postanowili połączyć ze sobą solidną konstrukcję oraz eleganci wygląd. Producent zdał sobie także sprawę z największej ułomności współczesnych elektrogadżetów – słabej pojemności baterii. To dlatego zdecydowano się na zastosowanie bardzo pojemnego ogniwa 4000 mAh, które pozwoli na cały dzień zapomnieć o ładowarce – w pełni naładowany telefon pozwoli rozmawiać przez 16 godzin rozmów i przetrwa 12 dni w trybie czuwania.  Jak zapewnia producent, 12-minutowe ładowanie wystarczy na godzinę rozmowy, przeglądanie internetu lub wykonanie nawet 1300 zdjęć.

P9 Energy Lite 2017 wyposażono w 5,2-calowy wyświetlacz IPS HD, wykończony szkłem o profilu 2.5D. Jak wiele urządzeń ze średniej półki cenowej, tak i ten model może pochwalić się złączem dla dwóch kart SIM. Główny aparat powinien zadowolić miłośników fotografii mobilnej, gdyż wyposażono go w matrycę o rozdzielczości 13 mpx, a przedni aparat 8 mpx sprawdzi się do wykonywania selfie.

Sercem urządzenia jest ośmiordzeniowy procesor wspierany przez 3 GB pamięci RAM, który poradzi sobie z obsługą wymagających gier i aplikacji. Dostaniemy do dyspozycji 32 GB pamięci na przechowywanie danych, a jeśli uda nam się zapełnić całą tę przestrzeń, można ją rozszerzyć o 128 GB za pomocą karty microSD w trybie jednej karty SIM.

Autorską modyfikację Androida opracowano w koncepcji FastPass, stworzonej we współpracy Google i MediaTek,  dostarczać  tylko najpotrzebniejsze aplikacje, nie zaśmieca systemu niepotrzebnym oprogramowaniem, które zajmuje pamięć operacyjną telefonu i odbija się na jego wydajności.

Telefon dostępny jest w przedsprzedaży na stronie producenta w cenie 999 złotych. Do kupujących trafi na początku lipca.

PODOBNE POSTY

Odpowiedz