OnePlus celuje w VR

Marketingowcy OnePlus stwierdzili, że wypromują swoją firmę w dość nietypowy sposób – rozdając za darmo tysiące gogli do rzeczywistości wirtualnej.

Nie ciesz się zbyt szybko, gdyż pula 30 tysięcy okularów rozeszła się na pniu i Loop VR od OnePlus nie są już dostępne. Klienci w kilka godzin opróżnili magazyny firmy, co jest najlepszym dowodem na to, że wirtualna rzeczywistość jest jedną z najbardziej pożądanych innowacji tego roku.

Gogle przypominają okulary Gear VR, które Samsung stworzył przy współpracy z Oculusem. Mimo iż sprzęt pojawił się dość niespodziewanie, wieść o darmowych egzemplarzach bardzo szybko rozeszła się po sieci. Dlaczego firma w ogóle zdecydowała się na taki hojny gest?

Chęć wypromowania technologi VR to tylko jeden z powodów, akcja ma za zadanie wypromować nowy smartfon od OnePlus (model 3), który już wkrótce może zadebiutować na rynku. Jeśli wierzyć plotkom, telefon będzie można zakupić za pośrednictwem aplikacji The Loop od OnePlus, która zaprezentuje nowy model w wirtualnej rzeczywistości.

PODOBNE POSTY

Odpowiedz