OnePlus 5 – 6GB RAM i podwójny aparat?

Coraz więcej mówi się o nowym modelu smartfona OnePlus i jego możliwościach.

Firma OnePlus to ewenement na rynku. Choć mnóstwo chińskich przedsiębiorstw zajmuje się produkcją smartfonów, żaden z nich nie może na równi konkurować z takimi potęgami jak Samsung czy LG, królami rynku mobilnego. Urządzenia OnePlus nie tylko oferują możliwości, których nie powstydziłyby się najlepsze supersmartfony, są od nich także znacznie tańsze. A kolejny model po raz kolejny może zawstydzić koreańską konkurencję.

Mimo iż OnePlus 5 nie został jeszcze oficjalnie zaprezentowany, w sieci pojawiło się już kilka plotek, które prezentują się bardzo obiecująco. Mówi się, że procesor Qualcomm Snapdragon 835 będzie wsparty aż 6 GB pamięci RAM, co ma zapewnić urządzeniu niezwykłą płynność działania, użytkownicy otrzymają także do dyspozycji aż 128 GB przestrzeni dyskowej.

Równie interesująco prezentuje się aparat główny, który ma korzystać z układu podwójnego, podobnego do tego, z którego korzysta m.in. LG G6. Telefon ma także ładować się o 25% szybciej niż jego poprzednik, model OnePlus 3T.

Niestety, na razie nic nie wiadomo ani o dacie jego premiery ani o cenie, którą trzeba będzie za niego zapłacić.

Źródło

 

PODOBNE POSTY

Odpowiedz