OnePlus 3 – oficjalny film promocyjny

Już 15 czerwca OnePlus 3 trafi do sprzedaży. Z tej okazji producent wypuścił film promocyjny, który ma zachęcić do zakupu urządzenia.

Mimo iż do premiery urządzenia pozostały niespełna dwa tygodnie, OnePlus do tej pory nie ujawnił, czym dokładnie będzie ich najnowszy smartfon. Nie oznacza to, że do sieci nie przedostały się przecieki na temat tego, jak będzie wyglądać OnePlu 3. Na temat tego urządzenia wiemy niemal wszystko, ale na oficjalną prezentację musimy jeszcze trochę poczekać. Wątpliwości nie rozwiał także wspomniany film, na którym widać tylko zarys nowego smartfona:

Chociaż OnePlus w dość enigmatyczny sposób  zapowiedziało premierę telefonu, na tym poglądowym filmie widać, że kształt urządzenia zgadza się ze smartfonem ze zdjęć, które wyciekły do sieci. Możemy zatem podejrzewać, że reszta specyfikacji również jest prawdziwa i będziemy mieli do czynienia z naprawdę ciekawym sprzętem.

OnePlus 3 to smartfon napędzany ośmiordzeniowym Snapdragonem 820 i wsparty 4GB pamięci RAM. Sprzęt będzie wyposażony w aparat główny o rozdzielczości 16mpx oraz aparat przedni o rozdzielczości 8mpx, całość zasili ogniwo o pojemności 3000mAh, a obsłuży Android w wersji 6.0 Marshmallow. Więcej na temat możliwości tego urządzenia dowiemy się już 15 czerwca, podczas oficjalnej prezentacji OnePlus 3.

PODOBNE POSTY

Odpowiedz