Na wirtualnej rzeczywistości można zarobić. Tak twierdzi firma Corsair i wypuszcza peceta VR.

Znasz ich, robią świetne podzespoły komputerowe oraz akcesoria dla graczy. Aż dziw, że nie mają jeszcze swojego kom… STOP! Sytuacja właśnie uległa zmianie i Corsair zapowiedział wypuszczenie na rynek własnoręcznie złożonego peceta, który zadowoli wszystkich graczy oraz miłośników rzeczywistości wirtualnej.

One nie będzie brzydką metalową skrzynką, którą musisz ukrywać przed wzrokiem twoich gości, opakowano go w elegancką obudowę, która będzie stanowić ozdobę każdego salonu. Jeśli chcesz, możesz podpiąć go pod telewizor i zamienić go w pecetową konsolę do gier. O odgłosy dochodzące spod obudowy nie musisz się martwić, sprzęt jest chłodzony cieczą, dlatego pracuje niemal bezgłośnie.

Niestety, Corsair nie chce zdradzić, jakie podzespoły znajdziemy pod obudową, ograniczając się jedynie do stwierdzenia, że znajdziemy tam kartę przystosowaną do obsługi gogli VR. Znając Corsaira, będą to oczywiście podzespoły z najwyższej półki. Już nie możemy doczekać się, aż komputer zostanie oficjalnie zaprezentowany światu… szkoda tylko,  że cena będzie równie kosmiczna co jego wydajność.

PODOBNE POSTY

Odpowiedz