Nowy Surface Book będzie laptopem

Surface Book był świetną hybrydą. Jego następca – będzie laptopem.

Tak przynajmniej twierdzą dziennikarze DigiTimes, o czym poinformowali opinię publiczną. Mimo iż Microsoft nie zaprezentował jeszcze tego sprzętu, podobno producenci oprogramowania dla Surface Booka 2 nie mogą korzystać z tabletowych funkcji urządzenia, a to oznaczałoby, że Microsoft porzucił hybrydową konstrukcję urządzenia na rzecz klasycznego, laptopowego wyglądu.

Przy okazji serwis zdradził, że sprzęt już wkrótce może trafić na salony, a Microsoft zamierza zaprezentować go na przełomie marca i kwietnia. Niestety, większość informacji zawartych w raporcie to tylko domysły, dlatego nie wiemy, czy wszystkie dane podawane przez DigiTimes znajdą swoje potwierdzenie w rzeczywistości. Choć mamy nadzieję, ze tak właśnie będzie.

Dzięki nowej konstrukcji Microsoft Surface Book 2 może stać się znacznie przystępniejszym urządzeniem, gdyż najtańsze modele kupimy już za 1000 dolarów. Komputer ma być wyposażony w 13,5-calowy ekran, a jego konfiguracja będzie zależała od zasobności naszego portfela. O tym, czym dokładnie będzie ten sprzęt, dowiemy się dopiero wtedy, gdy Microsoft zdecyduje się go zaprezentować całemu światu.

PODOBNE POSTY

Odpowiedz