Nowy Samsung Galaxy S już w marcu

Zdążyliśmy się przyzwyczaić do kalendarza wydawniczego Samsunga. Według najświeższych przecieków Galaxy S7 zawita u nas w marcu.

Informatorzy serwisu China Mobile poinformowali, że Samsung Galaxy S7 trafi do sprzedaży już w marcu, a słuchawka po raz pierwszy zostanie zaprezentowana podczas lutowych targów Mobile World Congress 2016. W tym momencie znana jest już podstawowa konfiguracja urządzenia, którym Samsung chce zawojować 2016 rok.

Samsung wypuści na rynek dwa modele: Galaxy S7 oraz Galaxy S7 Egde, oba napędzane najnowszym procesorem od Qualcomma, Snapdragonem 820 wspartym 4GB pamięci RAM. Jeśli plotki krążące po sieci sprawdzą się, możemy także doczekać się wielkiego powrotu złącza microSD, z którego coraz częściej rezygnowano w topowych modelach smartfonów. Samsung chce też rzucić rękawicę Apple i wdroży do serii S7 odpowiednich technologii 3D Touch.

Przedstawiciele firmy nie komentują tych przecieków, dlatego na oficjalne informacje o następcach serii S6 przyjdzie nam poczekać jeszcze kilka miesięcy.

 

PODOBNE POSTY

Odpowiedz