Nowy Pixel na horyzoncie

Firma Apple zaprezentowała już swoje najnowsze smartfony, czas aby Google odkryło swoje karty.

To już pewne, kolejna seria Pixeli zostanie oficjalnie zademonstrowana 4 października, o czym możemy dowiedzieć się z filmu udostępnionego na kanale Google. Jak to zwykle bywa w takiej sytuacji, korporacja nie zdradziła żadnych szczegółów dotyczących specyfikacji wspomnianych urządzeń, ale możemy spodziewać się dość przewidywalnych zmian – lepszej wydajności, pojemniejszej baterii czy aparatu. Świadczą o tym pytania, które pojawiają się na materiale:

Co jest nie tak z baterią w moim telefonie?

Dlaczego zawsze brakuje mi miejsca na dane?

Dlaczego mój telefon robi takie rozmazane zdjęcia?

Dlaczego mój telefon mnie nie rozumie?

Dlaczego mój telefon sam się nie aktualizuje?

Dlaczego mój smartfon jest tak wolny?

Można domyślić się, że Google zaprezentuje urządzenie, które rozwiąże wszystkie powyższe problemy, mimo iż film nie mówi o tym wprost. Spekuluje się na temat tego, że smartfon będzie wyposażony w nowy procesor, Snapdragona 836, który będzie wspierany 4 GB pamięci RAM, a użytkownicy otrzymają do dyspozycji aż 128 GB przestrzeni na dane. Nie można także wykluczyć, że Google zdecyduje się na zastosowanie wyświetlacza wykonanego w technologii OLED, w końcu wszyscy rywale – nawet Apple – przekonali się do tej technologii.

Na razie możemy tylko spekulować na temat tego, czym będzie nowy Pixel. Google rozwieje wszystkie wątpliwości już 4 października.

PODOBNE POSTY

Odpowiedz