Nowy Huawei Watch zaskakuje wyglądem

W sieci pojawiły się zdjęcia nowej generacji zegarków od Huawei. Wyglądają zaskakująco.

Pierwszy smartwatch Huawei był eleganckim, prostym i nieco topornym urządzeniem, który swoją ascetyczną stylistyką wyróżniał się na tle konkurencji. Sprzedaż zegarka okazała się na tyle satysfakcjonująca, że firma zapowiedziała wypuszczenie jego następcy, który zostanie oficjalnie zaprezentowany podczas targów Mobile World Congress w Barcelonie. Na szczęście nie musimy czekać do oficjalnej prezentacji, aby dowiedzieć się, jak będzie wyglądać ten sprzęt – Evan Blass z VentrueBeat podzielił się renderami, na których w całej okazałości widać następcę skromnego Watcha.

Wygląda inaczej, niż mógłbyś się tego spodziewać. Huawei Watch nabrał sportowego, dynamicznego charakteru, w niewielkim stopniu nawiązuje do swojego poprzednika, a zmiany te widać nie tylko na pierwszy rzut oka: oprócz gumowego paska znajdziemy w nim kilka nowości technologicznych.

Największą z nich będzie oczywiście obecność najnowszej wersji zegarkowego Androida, Wear 2.0, a oprócz tego dostaniemy wejście na kartę nanoSIM, dzięki czemu będziemy mogli w pełni wykorzystać jego możliwości nawet wtedy, gdy nie będzie sparowany z twoim telefonem. O tym, czy wszystkie modele Huawei Watch 2 będą wyposażone w złącze SIM i co jeszcze zaoferują, dowiemy się już za kilka dni, kiedy korporacja oficjalnie zaprezentuje te zegarki.

PODOBNE POSTY

Odpowiedz