Nowe wieści na temat elastycznego Samsunga

Plotki głoszą, że elastyczny smartfon Galaxy X będzie wyposażony w trzy wyświetlacze.

Na Samsunga Galaxy X czekamy od wielu lat, Koreańczycy już dawno zapowiedzieli pracę nad tym urządzeniem i mimo ciągle przesuwanej daty premiery, wciąż chcą, aby sprzęt ten zrewolucjonizował rynek mobilny. Aby to jednak było możliwe, nie wystarczy po prostu zaprojektować telefonu z giętkimi podzespołami, jego niezwykła forma musi być użyteczna. To z tego powodu Galaxy X wciąż nie ujrzał światła dziennego. Ale dziennikarze Ubergizmo dotarli do przecieku, który sugeruje, jak mógłby wyglądać ten sprzęt.

Według najświeższych plotek korporacja dysponuje już w pełni funkcjonalnym prototypem Samsunga Galaxy X ma korzystać aż z trzech paneli OLED o przekątnej 3,5″ każdy. Dwa z nich złożą się w jeden, główny wyświetlacz, a trzeci będzie wykorzystywany, kiedy urządzenie będzie złożone. Wyświetlą się na nim najważniejsze informacje oraz powiadomienia. Warto w tym momencie wspomnieć jednak o tym, że według wcześniejszych przecieków mamy tu do czynienia z jednym z dwóch prototypów, nad którymi pracują inżynierowie Samsunga, dlatego nie należy traktować tej informacji jako ostatecznego potwierdzenia funkcjonalności modelu Galaxy X.

O tym, jak naprawdę będzie wyglądał ten sprzęt, dowiemy się dopiero wtedy, kiedy Samsung postanowi go ujawnić. Mamy nadzieję, że stanie się to w tym roku.

PODOBNE POSTY

Odpowiedz