Nowe wielodrzwiowe lodówki LG InstaView

Podczas pokazu LG InnoFest Europe 2018, firma LG  zaprezentowała rozbudowaną linię nowatorskich lodówek InstaView.

Chcąc zaspokoić potrzeby europejskich użytkowników firma LG zastosowała w lodówkach wielodrzwiowych rozwiązanie InstaView Door-in-Door oraz inne innowacyjne rozwiązania. Modele InstaView Door-in-Door wyposażono w panel z gładkiego szkła, który po dwukrotnym stuknięciu staje się przezroczysty. Dzięki temu użytkownicy mogą zajrzeć do wnętrza lodówki i szybko zlokalizować swoje ulubione przekąski czy napoje bez konieczności otwierania drzwi. Ta wygodna funkcja pozwala ograniczyć stratę zimnego powietrza, zmniejszając zużycie energii i zapewniając lepsze warunki przechowywania żywności. Duże drzwi Door-in-Door zapewniają wiele miejsca na żywność i wygodny dostęp do często używanych produktów. By wyjąć potrzebny produkt, można łatwo otworzyć komorę przyciskiem ukrytym w dolnej krawędzi drzwi, zmniejszając w ten sposób wypływanie zimnego powietrza nawet o 41%.

W lodówce zastosowano wiele funkcji podwyższających komfort użytkowania oraz zapewniających optymalne warunki do przechowywania produktów spożywczych. Kostkarkę do lodu Slim Spaceplus wbudowano w drzwi, zyskując w ten sposób dodatkową przestrzeń wewnątrz lodówki, a także na półkach na drzwiach. Stworzone w ten sposób miejsce, można wykorzystać do przechowywania najczęściej wyjmowanych produktów spożywczych takich jak wędlina, sery czy masło. Składana półka pozwala natomiast pomieścić wysokie butelki lub duże garnki. Wewnątrz  InstaView Door-in-Door zainstalowano także filtr Pure N Fresh, który oczyszcza powietrze i usuwa nieprzyjemne zapachy.

W urządzeniu napęd tłokowy zastąpiono  napędem liniowym, sprężarka LG pozwala na zmniejszenie zużycia energii o 32% oraz obniżenie poziomu hałasu o 25%. Lodówkę wyposażono także w technologię SmartThinQ, dzięki której użytkownik może zdalnie kontrolować pracę lodówki za pośrednictwem smartfona i np. ustawić temperaturę lub szybko zdiagnozować usterkę.

Informacja prasowa

PODOBNE POSTY

Odpowiedz