Nowe słuchawki AKG z aktywną redukcją szumów

Firma AKG zaprezentowała nowe słuchawki dokanałowe, które odetną cię od świata.

AKG N20 NC zaprojektowano tak, aby idealnie dopasowały się do naszych uszu i nie wysunęły się podczas aktywnego spędzania czasu wolnego. Jednak nie tylko ich komfortowa i przemyślana budowa przykuwa wzrok, to dzięki systemowi aktywnej redukcji szumów sprawdzą się wszędzie tam, gdzie zwykłe pchełki nie dają rady. Poradzą sobie z wytłumieniem dźwięków otoczenia, odetną cię od miejskiego zgiełku czy współpodróżnych uprzykrzających podróż podczas długich podróży pociągiem, autobusem czy samolotem.

Jak przystało na sprzęt z 2017 roku, wyposażono je w 3-przyciskowy pilot współpracujący z urządzeniami mobilnymi z iOS-em oraz Androidem. W pudełku znajdziemy także kilka akcesoriów, które przydadzą się każdemu podróżnikowi: adapter samolotowy, przyrządy do czyszczenia, wymienne nakładki oraz etui.

Nie możemy nie wspomnieć o tym, co najważniejsze – jakości dźwięku. Choć są niewielkie, potrafią wydobyć z siebie mocne basy, a scena brzmieniowa jest dobrze zrównoważona. Na jednym ładowaniu będą działały do 20 godzin, a kiedy bateria rozładuje się, wciąż będzie można korzystać z nich w trybie pasywnym.

Informacja prasowa

PODOBNE POSTY

Odpowiedz