Nowa, tania kamera GoPro z WiFi

Kamery sportowe od GoPro to jeden z najlepszych sprzętów do nagrywania twoich sportowych wyczynów. Rodzina GoPro właśnie powiększyła się o stosunkowo tanią i sprytną kamerę.

GoPro wyznacza standardy dla kamer sportowych, nic więc dziwnego, że premiera każdego kolejnego modelu spotyka się ze sporym entuzjazmem ze strony miłośników sportów ekstremalnych. Dziś mają oni jeszcze jedną okazję do świętowania: światło dzienne ujrzała GoPro Hero+. To kamera dla tych, którzy dopiero zaczynają swoją przygodę z nagrywaniem ekstremalnym, ale już na starcie chcą poczuć się rozpieszczeni przez producenta.

Model Hero+ to rozwinięcie modelu Hero, kamera w której największą innowacją jest dodanie modułu WiFi, choć to nie jedyne zmiany, jakich dokonano. Poprawiono również jakość nagrywanych filmów i teraz materiały w FullHD można rejestrować z prędkością 60 klatek na sekundę. Wymieniono też matrycę i w miejsce modelu 5mpx zamontowano taki o rozdzielczości 8mpx. Poza tym to stara dobra GoProHero, która współpracuje ze wszystkimi akcesoriami kompatybilnymi z Hero. A przy okazji to najtańsza kamera z WiFi w ofercie GoPro, wyceniono ją na 200$. W twoje ręce może wpaść już 4 października.

 

PODOBNE POSTY

Odpowiedz