Nowa kamera HD z trybem nocnym od TP-Link

Autor 09/04/18 Gadżety Brak komentarzy

Kamera TP-Link NC260 zadba o dom podczas naszej nieobecności.

Dzięki NC260 zawsze będziemy mogli sprawdzić, co się dzieje w naszym mieszkaniu, niezależnie od tego czy wychodzimy na kilka godzin do pracy, czy wyjeżdżamy na kilkunastodniowy urlop. Kamera wyposażona w czujniki ruchu i dźwięku przekazuje właścicielowi informacje o niepożądanych aktywnościach czy ewentualnym niebezpieczeństwie w czasie rzeczywistym, w formie e-maila oraz powiadomień push.

Kamerę docenią zwłaszcza rodzice, którzy – z różnych powodów – muszą na chwilę zostawić dziecko bez opieki osoby dorosłej. NC260 umożliwia dwukierunkową komunikację – rodzic ma nie tylko podgląd na to, co się dzieje pod jego nieobecność, dzięki wbudowanemu głośnikowi może także rozmawiać z dzieckiem. Urządzenie pełni również funkcję elektronicznej niani: informuje
o pobudce dziecka oraz umożliwia obserwowanie jego aktywności. Kamera przyda się też właścicielom niesfornych zwierząt domowych – dzięki niej będziemy mogli przywołać je do porządku.

TP-Link NC260 rejestruje obraz w rozdzielczości HD i doskonale sprawdza się przy niskim natężeniu światła lub w niemal całkowitej ciemności. Przy słabych warunkach oświetleniowych urządzenie automatycznie przechodzi w tryb nocny i za sprawą diod IR widzi to, czego nie dostrzegłaby klasyczna kamera. TP-Link ma także wbudowany slot na karty Micro SD (do 128GB), na których możemy zapisywać i archiwizować nagrania.

Dzięki darmowej, intuicyjnej aplikacji tpCamera (dostępnej zarówno w iOS, jak i na Androidzie) konfiguracja i obsługa NC260 są bardzo proste i nie wymagają specjalnych umiejętności. Sprzęt możemy kupić za ok. 270 zł.

Informacja prasowa

PODOBNE POSTY

Odpowiedz