NEC serii E – wielkie monitory dla profesjonalistów

Najnowsza generacja monitorów wielkoformatowych NEC serii E wchodzi do sprzedaży.

Firma NEC zaprezentowała nową generację profesjonalnych monitorów z serii E. Obejmuje ona monitory z certyfikatem Energy Star w rozmiarach 32”, 43” i 55” z panelami S-IPS oraz urządzenia 50”do 65” z panelami S-PVA.

Zmodernizowana seria E oferuje monitory z wąską ramką ekranu, bardziej czytelne menu ekranowe oraz zintegrowany odtwarzacz multimediów USB do natychmiastowego użycia i samodzielnej pracy w trybie plug-and-play. Dzięki nowoczesnemu designowi, wysokiej rozdzielczości i wielu interfejsom źródeł sygnału, monitory z serii E umożliwiają użytkownikom łatwe przekazywanie informacji w sklepach, pomieszczeniach konferencyjnych, poczekalniach, czy klubach fitness – zarówno w formie niewielkiej, wolnostojącej instalacji, jak i wbudowanego rozwiązania.

“W świecie digitalizacji, cyfrowe plakaty i tablice informacyjne są obecnie najpopularniejszym sposobem komunikacji w różnych branżach” – powiedział Erik Elbert, Product Manager for Large Format Displays w NEC Display Solutions Europe.

Monitor pozwala użytkownikom na zablokowanie czujnika podczerwieni odbierającego sygnał z pilota zdalnego sterowania, zapobiegając nieautoryzowanemu dostępowi do monitora i uniemożliwiając przerwanie odtwarzania. Monitorami można zarządzać centralnie, mogą także pochwalić się certyfikatem Energy Star 7.0

Modele E326, E436, E506, E556 są już dostępne na polskim rynku, zaś model E656 trafi do powszechnej sprzedaży już w maju. Najtańszy model E326 kosztuje 2539 zł, a za najdroższy model E656 zapłacimy 11485 złotych.

Informacja prasowa

PODOBNE POSTY

Odpowiedz