Nawigacjo, powiedz przecie…

To nie modne lusterko w plastikowej ramce. To nawigacja dla użytkowników jednośladów.

Spójrz na to małe kółeczko i spróbuj się nie uśmiechnąć – projektanci TomToma pokazali, że potrafią stworzyć nie tylko funkcjonalne, ale i piękne sprzęty. Takie jak Vio, nawigacja GPS opracowana z myślą o rowerzystach, skuterzystach i motocyklistach, którzy na co dzień, a nie od święta korzystają ze swojego jednośladu.

Okrągły kształt nawigacji może przywodzić na myśl lusterko, ale nie służy do przeglądania się – pokaże ci, jak dojechać do pracy, domu lub na zakupy. Zamontuj Vio na kierownicy i na zawsze pożegnaj się z koniecznością wyjmowania telefonu z kieszeni, by sprawdzić, dokąd powinieneś jechać.

Nawigacja łączy się z twoim telefonem za pośrednictwem modułu Bluetooth i daje ci dostęp nie tylko do map i nawigacji, na bieżąco aktualizuje także informacje o korkach na mieście, byś dojecha do celu szybko, tanio i bezpiecznie – ekran zacznie migać na czerwono, gdy przekroczysz dozwoloną prędkość, Vio ostrzeże cię też przed fotoradarami czającymi się w najmniej spodziewanych miejscach.

TomTom zadbał o to, by korzystanie z nawigacji było jak najbardziej komfortowe, dlatego Vio jest w pełni wodoodporna i można obsługiwać ją w rękawiczkach. Pozwala także odbierać połączenia, choć zestaw słuchawkowy musisz połączyć ze smartfonem, a nie z nawigacją. W pełni naładowana bateria wystarczy na pięć godzin pracy; niezależnie jak daleko masz do pracy, nie rozładuje się w najmniej odpowiednim momencie

TomTom Vio trafi do sprzedaży w Europie w tym miesiącu, niestety data polskiej premiery nie jest jeszcze znana.

PODOBNE POSTY

Odpowiedz