Najszybszy dron świata

18-letni George Matus stworzył drona, którego żaden konkurent nie prześcignie.

Historia Matusa dowodzi, że nie trzeba władać wielką firmą, by stworzyć coś niezwykłego. Zdolny nastolatek postanowił pobić rekord dronowej szybkości i własnym sumptem stworzył inteligentnego drona Teal, który jest dwukrotnie szybszy niż DJI Phantom 4. A to nie jedyne, za co można go pochwalić.

Teal rozpędzi się do 135 kilometrów na godzinę, a w międzyczasie nagra świetne ujęcia w rozdzielczości 4K. Dron wyposażono w stabilizator obrazu i zna kilka prostych sztuczek, potrafi m.in. zrobić beczkę podczas lotu. Z pewnością przypadnie do gustu tym, którzy szukają prawdziwego długodystansowca – Teal może oddalić się od pilota na odległość do 3 kilometrów i na baterii pracuje do 20 minut, tak jak wszyscy jego konkurenci. Oprócz tego jest wodoodporny i potrafi poradzić sobie z wiatrem wiejącym z prędkością 65 km/h.

Jeśli jesteś zainteresowany tym wszechstronnym dronem, zacznij odkładać pieniądze, w podstawowej wersji kosztuje 1399 dolarów i trafi do sprzedaży już na święta. Możesz zamówić go pod tym adresem.

PODOBNE POSTY

Odpowiedz