Najdroższy Mario świata

Drogie zegarki i gry komputerowe idą w parze. Wystarczy spojrzeć na nowy gadżet od Romain Jerome, który stworzono z myślą o miłośnikach wąsatego hydraulika.

Mario to jedna z najbardziej rozpoznawalnych postaci gier komputerowych – choć zasadniej byłoby nazwać go ikoną popkultury. Nie ma się co dziwić, że Romain Jerome sięgnął właśnie po sympatycznego hydraulika tworząc zegarek przeznaczony dla graczy. Ale jeśli już ostrzysz sobie zęby na zaawansowanego smartwacha od znanego projektanta, powściągnij się. Owszem, patrzysz na bardzo drogą zabawkę – prawdopodobnie na najdroższy na świecie zegarek z Mario – której pozazdroszczą ci wszyscy kumple, lecz  Romain Jerome Super Mario Bros. nie ma w sobie zbyt dużo inteligencji.

mrio

To zegarek. Mierzy czas, to wszystko. Choć trzeba przyznać, że robi to w niezłym stylu. W czarnej tytanowej kopercie zamknięto kolorowe i eleganckie ikonki nawiązujące do gier z Mario, a firma wyprodukowała tylko 85 egzemplarzy tego cacka – możesz mieć pewność, że będziesz jednym z nielicznych szczęśliwców, którzy przyozdobią swój nadgarstek tym zegarmistrzowskim dziełem sztuki… o ile zechcesz wydać na zwykły zegarek 19 tysięcy dolarów.

PODOBNE POSTY

Odpowiedz