Nadchodzi nowy Surface Book

Microsoft zapowiedział premierę nowego hybrydowego laptopa.

Największym zaskoczeniem podczas oficjalnej premiery pierwszego Surface Booka było odkrycie, że to nie zwykły laptop, a hybryda, komputer z odpinanym ekranem. Żaden przeciek nie sugerował, że ten elegancki komputer jest w rzeczywistości supermocnym tabletem. Potem okazało się, że ten tablet jest całkiem sprawny i doskonale nadaje się do zastosowań biurowych. Wyłącznie kwestią czasu było zapowiedzenie jego następcy.

Microsoft w końcu to zrobił. Na oficjalnym profilu Surface na Instagramie opublikowano zdjęcie klawiatury z prostym, acz wiele mówiącym hasłem „Twój klucz do sukcesu”. Dziennikarze magazynu Windows Central twierdzą, że pochodzi ono z filmu promującego Surface Booka 2. Microsoft oczywiście nie potwierdza tych informacji, ale jeśli to zdjęcie zostało upublicznione na oficjalnym profilu, ciężko nie uwierzyć w to, że tym zdjęciem firma chce nakręcić zainteresowanie nadchodzącą premierą nowego urządzenia.

Możemy tylko spekulować na temat tego, kiedy Microsoft zechce odkryć karty i pokazać całemu światu swoje nowe urządzenia z serii Surface, a tych – jak mówią plotki – ma pojawić się co najmniej kilka. Podobno na Surface Booku 2 się nie skończy, podobno już wkrótce firma wypuści komputery All-in-one, które mają być konkurencją dla iMaców.

PODOBNE POSTY

Odpowiedz