Nadchodzą nowe zegarki od Pebble

Zegarki Pebble były jednym z motorów napędowych Kickstartera. Firma znowu korzysta z tego narzędzia, by wypromować kolejne urządzenia.

W 2013 roku firma potrzebowała 100 tysięcy dolarów, by zegarki z wyświetlaczem e-ink trafiły do produkcji. Zebrano przeszło 10 milionów dolarów. W zeszłym roku firma potrzebowała 500 tysięcy na Pebble Time (uzbierano 20 milionów), a dziś podnosi stawkę jeszcze wyżej i chce zebrać co najmniej milion dolarów, by stworzyć odświeżone zegarki Pebble 2 oraz Pebble Time 2. Po kilkunastu godzinach na Kickstarterze zebrano przeszło 6 milionów dolarów, a do końca akcji pozostało jeszcze 35 dni.

Pebble odnalazło w Kickstarterze sposób na dość bezpieczne rozpoczęcie produkcji nowych, innowacyjnych zegarków. Nowy Pebble przeszedł kosmetyczne zmiany – dopracowano obudowę i dodano mikrofon, dzięki któremu użytkownik może wprowadzać notatki głosowe. Zegarek ma także wbudowany pulsometr. W regularnej cenie zegarek można kupić za 129 dolarów, ale jeśli pospieszysz się – załapiesz się na promocyjną cenę 99 dolarów.

ef433d2391d654aa37817295ce10f4a0_original

Pebble Time 2 od swojego poprzednika różni się przede wszystkim większym o 53$ kolorowym ekranem, na którym – jak twierdzą twórcy – zmieści się dwukrotnie więcej tekstu, niż dotychczas. Podobnie jak w przypadku Pebble 2, tak i Time 2 ma wbudowany pulsometr. Za zegarek zapłacisz co najmniej 199$.

Zamówienia na nowe zegarki Pebble można składać na kickstarterowej stronie projektu. Tylko pospiesz się, jeśli chcesz załapać się na sprzęt w promocyjnej cenie.

PODOBNE POSTY

Odpowiedz