Na WWDC 2018 możemy poznać iPhone’a SE 2

Pojawiły się kolejne plotki na temat następcy budżetowego iPhone’a.

O tym telefonie krąży mnóstwo sprzecznych plotek. Co i rusz analitycy przerzucają się stanowiskami na temat tego, kiedy iPhone SE 2 trafi na rynek. Pod koniec stycznia dziennikarze DigiTimes sugerowali, że sprzęt ten zadebiutuje na przełomie maja i czerwca, a już dzień później znany analityk branży mobilnej, Ming-Chi Kuo z KGI Securities, stwierdził, że Apple nie wyrobi się ze stworzeniem iPhone’a SE 2, gdyż cały zespół inżynierski jest pochłonięty pracą nad następcami modelu X.

Nie oznacza to jednak, że plotki na temat tego telefonu ucichły, wręcz przeciwnie. Na chińskiej witrynie QQ pojawiły się plotki sugerujące, że SE 2 ma się dobrze i zostanie zaprezentowany w połowie roku, prawdopodobnie w trakcie WWDC 20-18 corocznej konferencji Apple będącej prezentacją najnowszych pomysłów firmy z Cupertino. Co więcej, chińscy informatorzy sugerują, ze znają nawet specyfikację urządzenia.

Podobno iPhone SE 2 będzie pracował pod kontrolą procesora A10 wspartego z 2 GB pamięci RAM, a 4,2-calowy wyświetlacz będzie wyposażony w dobrze nam znaną technologię Touch ID. Do sklepów trafią modele o dwóch pojemnościach: 32 GB oraz 128 GB.

Apple oczywiście w żaden sposób nie odniesie się do tych rewelacji, dlatego nie pozostaje nam nic innego jak poczekać do WWDC 2018 i liczyć na to, że firma rozwieje wszelkie wątpliwości na temat nowego budżetowego iPhone’a.

Źródło

PODOBNE POSTY

Odpowiedz