MyKronoz ZeTime Premium – nietypowy zegarek hybrydowy

Firma MyKronoz stworzyła zegarek, który doskonale łączy klasyczną formę oraz inteligentne funkcje.

Inteligentne zegarki mają w zasadzie jedną wadę, która dyskwalifikuje je w starciu z tymi klasycznymi – trzeba je ładować niemal codziennie. Na szczęście istnieją rozwiązania hybrydowe takie jak ZeRime Premium.

Wodoszczelna koperta ze stali nierdzewnej, skórzany pasek, nowoczesne, ale jednocześnie stonowane wzornictwo. ZeTime Premium bardziej przypomina klasyczny zegarek niż inteligentne opaski. Znajdziemy tu nawet klasyczny mechanizm analogowy, dzięki któremu sprzęt działa bez ładowania znacznie dłużej niż konkurenci.

Z konstrukcyjnego punktu widzenia mamy do czynienia z dwoma urządzeniami w jednym: tradycyjnym zegarkiem i nowoczesnym smartwatchem. W wyświetlaczu ZeTime Premium znajduje się niewielki otwór, przez który przechodzi oś dla wskazówek. Te z kolei, kiedy tylko zdecydujemy się skorzystać z ekranu dotykowego, ustawią się w poziomej pozycji, aby nie zasłaniać elementów interfejsu.

Mechanizm wskazujący godzinę w ZeTime Premium może pracować bez ładowania do 30 dni, zaś sam układ inteligentny trzeba ładować raz na trzy dni. To idealne rozwiązanie w dobie mało wydajnych baterii smartwatchowych – możemy korzystać z funkcji inteligentnych bez obawy, że zegarek nagle przestanie pokazywać godzinę.

Jak przystało na urządzenie inteligentne, MyKronoz ZeTime Premium może pochwalić się szerokim wachlarzem możliwości. Może śledzić naszą aktywność fizyczną, pokaże spalone kalorie, a w nocy będzie monitorował nasz sen. Poinformuje także o nadchodzących wydarzeniach, pokaże powiadomienia z telefonu i pozwoli sterować muzyką.

MyKronoz ZeTime Premium to dziecko Kickstartera, ale już teraz możemy kupić go w Polsce w cenie  ok. 820 zł.

PODOBNE POSTY

Odpowiedz