Modułowy zegarek Tag Heuer

Ach, gadżety modułowe. Obiecują wiele, a gdy przyjdzie co do czego…

Nintendo Switch, mówi ci to coś? Masz rację, modułowe gadżety nie mają lekko i mówi to ktoś, kto uwielbia grzebać pod obudową komputera, a w jego żyłach płyną klocki Lego, a nie krew. Jednak trzeba przyznać, że w wypadku inteligentnych zegarków idea modułowości sprawdza się idealnie. Następca pierwszego Tag Heuera z Androidem, model Connected Modular 45 wie, jak ją wykorzystać – pozwala ci zmienić zarówno cyfrową tarczę jak i modułowe elementy mechaniczne. Jedna ramka sprawdzi się na sesję w krykieta, inna podczas premiery nowej opery.

Nie rozumiem… nie prościej kupić dwa zegarki?

Jeśli to zrobisz, będziesz mieć dwa niemodyfikowalne egzemplarze, jeśli kupisz nowego Tag Heuera – jeden zegarek, który może wyglądać jak tylko zechcesz. Pamiętaj też, że zawsze możesz zmienić pasek w tym zegarku, aby zupełnie odmienić jego oblicze. A wszystkim tym zawiaduje Android Wear w wersji 2.0, który daje ci dostęp do modułów GPS, NFC, 4 GB na przechowywanie danych. Wyświetlacz też jest niczego sobie, to panel AMOLED zamknięty w obudowie o wodoodporności do 50 metrów. Ma tylko jedną, małą wadę. Najtańszy kupisz za 1650 dolarów.

tag_watch_hotstuff2

 

Najtańszy? To jest… uch…

Spokojnie, przygotuj drugie tyle, jeśli chcesz zainwestować w mechaniczną tarczę. Sporo? Oczywiście, ale Tesla Model X i rakieta Falcon 9 nie należą do najtańszych zabawek, a jakimś cudem bez przerwy ślinisz się na myśl o nowych gadżetach od Elona Muska. Wiemy jednak, jak zachęcić cię do zakupu – oba moduły objęto dwuletnią gwarancją.

tagheuer8

Świetnie, ale taki Sonos nie projektuje gramofonów ze swoimi głośnikami z myślą o tych, którzy nie lubią strumieniowania muzyki…

Nie bardzo wiem, z czym masz problem. Modyfikowalne zegarki to z pewnością gadżety niszowe, ale nawet kółko brydżowe i zajęcia z ubijania masła mają swoją widownię… nie wspominając już o entuzjastach podboju kosmosu, którzy z wypiekami na twarzy analizują specyfikację technologiczną kolejnych sond i łazików. Fani Tag Heuera pokochają ten gadżet, w końcu łączy nowoczesność z klasycznym stylem. A jeśli i ty w końcu przekonasz się do modułowych zegarków, możesz obejrzeć je (i zakupić, jeśli cię na to stać) na stronie producenta.

PODOBNE POSTY

Odpowiedz