Mobilny głośnik Razera

Producent „sprzętu dla graczy od graczy” postanowił zawojować rynek głośników Bluetooth. Poznaj Razer Leviathan Mini.

Miłośnicy urządzeń mobilnych mają Apple, a gracze Razera – obie firmy wiedzą, jak zadbać o swojego klienta. Razer wypuścił na rynek kilka świetnych zestawów słuchawkowych i wie, jak należy słuchać muzyki; dziś firma wykorzystuje swoje doświadczenie w tej dziedzinie i prezentuje przenośny głośnik Leviathan Mini, który ma skusić użytkowników tabletów i smartfonów.

Razer Leviathan Mini korzysta z modułu Bluetooth 4.0 i wyłapie muzykę odtwarzaną z urządzenia oddalonego o 9 metrów, zastosowano w nim także technologię przetwarzania dźwięku aptX, dzięki której twoje pliki mp3 brzmią tak, jak odtwarzane z płyty CD.Dodaj do tego moduł NFC do bezprzewodowego parowania urządzeń, mocne głośniki symulujące przestrzenny dźwięk 5.1 oraz system mikrofonów Clear Voice Capture, dzięki której rozmowy prowadzone przez głośnik będą krystalicznie czyste, a otrzymasz idealnego partnera na długie wypady poza miasto.

Miłośnicy Razera nie muszą się długo zastanawiać, sceptyczni muszą poczekać, aż Leviathan Mini trafi do sklepów, gdzie będą mogli przesłuchać tego małego przystojniaka, za którego zapłacą 199€.

 

PODOBNE POSTY

Odpowiedz